خانه >> سوالات متداول
چگونه می‌توانم در دونالد گرافیک سفارشم را ثبت کنم؟

شما می‌توانید در هر لحظه به صورت آنلاین محصول مورد نظرتان را بر روی وبسایت دونالد گرافیک انتخاب کنید و فرآیند سفارش آن را تکمیل نمایید. البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش ما با شماره در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که در زمان ثبت سفارش چاپ محصولتان می‌توانید همزمان فایل طراحی خود را برای ما ارسال کرده تا متخصصان فایل چک ما آن را مطابق با استانداردهای چاپی، مورد بررسی قرار دهند. همچنین در صورتی که پیش از چاپ نیاز به طراحی محصولتان داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات طراحی ما و گرافیست‌های حرفه‌‌ای دونالد گرافیک استفاده نمایید.

در صورت نداشتن فایل طراحی چگونه می‌توانم از خدمات طراحی دونالد گرافیک استفاده کنم؟

در زمان ثبت سفارش محصول چاپی خود به صورت آنلاین، گزینه سفارش طراحی به طراحان دونالد گرافیک را نیز انتخاب کنید تا درخواست شما به دست طراحان ما برسد.

آیا امکان چاپ محصولات در هر دو تیراژ کم و زیاد وجود دارد؟

بله، ما سعی کرده‌ایم تا متناسب با نیاز شما عزیزان و نوع محصولاتمان، تیراژ‌های متنوعی را از کمترین تعداد موجود در بازار تا بیشترین آن ارائه دهیم. در صورت تمایل شما می‌توانید برای انتخاب تیراژ چاپی مقرون به صرفه و متناسب با نیازتان از مشاوره رایگان با کارشناسان ما استفاده نمایید.

از چه طریقی می‌توانم وضعیت سفارشاتم را پیگیری کنم؟

دونالد گرافیک تمامی مراحل سفارش محصولات چاپی را از طریق پیامک به اطلاع مشتریان می‌رساند. اما در صورت تمایل می‌توانید با استفاده از دو روش زیر مراحل تولید و ارسال سفارشات خود را پیگیری نمایید:

1- مراجعه به حساب کاربری در وب‌سایت دونالد گرافیک و انتخاب دکمه پیگیری سفارش

2- تماس با واحد پیگیری سفارشات

محصول چاپ شده چگونه برایم ارسال می‌شود؟ هزینه آن به چه صورت است؟

با توجه به محل سکونت شما مشتریان، ارسال سفارشات متفاوت خواهد بود:

در تهران: ارسال از طریق اسنپ با هزینه مشتری

در شهرستان: در صورتی که محل اقامت شما خارج از استان تهران باشد؛ ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول بر عهده شما خواهد بود.

از چه طریقی می‌توانم هزینه سفارشم را پرداخت کنم؟

پرداخت کارت به کارت یا پرداخت به حساب